Suzuki’den 6 Hava Yastıklı Yeni Araç Baleno Satışa Sunuldu

Japon üretici Suzuki dün yapılan tanıtım toplantısında merakla beklenen modeli Boleno’nun Türkiye’de satışa sunulduğunu açıkladı.

Suzuki Baleno teknik ve donanım özellikleri nedir?

Suzuki’nin Hindistan fabrikasında yeni platformda üretilen ilk modeli olan Baleno ülkemizde şuan için 1.2 litrelik benzinli tek motor şeçeneği ve GL adında yine tek donanım paketi ile satışa sunulacak.

Suzuki Baleno yeni model araç arkadan görünüş 2016, Tanıtım fiyat teknik detaylar için sitemize gelin.

Dualjet teknolojisi ile üretilen motor hem manuel hemde CVT otomatik şanzıman ile tercih edilebilecek. 90 beygir güç ve 120 Nm torka sahip bu motor 0-100 hızlanmasını 12.3 saniyede gerçekleştirirken çıkabildiği en yüksek sürat manuel şanzıman için 180, CVT otomatik şanzıman için ise 175 olarak belirtilmiş.

Suzuki baleno 2016 teknik detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz, Motor vites seçenekleri yeni motor teknoloji haberleri oku.

Motor fabrika verilerine göre manuel şanzıman için yüz kilometrede ortalama 4.6, CVT otomatik şanzıman ise yüz kilometrede ortalama 4.7 olarak belirtiliyor. Aracın ağırlığı ise manuel vites için 865 otomatik vites için 905 olarak belirtilmiş.

Suzuki Baleno yeni model 2016 iç tasarık kokpit görüntüleri, Teknik detay ve motor seçenekleri için sitemize gelin.

Araçta sunulan GL donanım paketinde standart olarak LED gündüz farları, Lastik basınç sensörü, Yokuş kalkış destek sistemi, 6 hava yastığı, Far sensörü ve temel güvenlik donanımları yer alıyor. Aracın bagaj hacmi ise 320 litre olarak belirtildi.

Suzuki Türkiye 53.750 TL‘den ülkemize merhaba diyen yeni modeli Baleno’nun 2017 yılı için 1000 adet satış rakamına ulaşacağını tahmin ediyor. (CVT otomatik şanzımanlı model ise 58.750 TL)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.