Skoda Merakla Beklenen Yeni SUV Aracı Kodiaq’ı Tanıttı

Volkswagen bünyesine girip adeta yeniden doğan Çek üretici Skoda merakla beklenen yeni SUV aracı Kodiaq’ı ünlü Paris Otomobil Fuarı öncesi gerçekleştirilen basın toplantısında medyaya tanıttı.

Skoda Kodiaq teknik özellikleri ve fiyatı ne kadar?

Markanın ürettiği ilk büyük amiral gemisi olan SUV modeli Kodiaq Çek üretici Skoda’nın başarılı modeli Superb altyapısını kullanıyor. Markanın diğer üyeleri ile benzer tasarım çizgileri taşıyan yeni Kodiaq 4,7 metre uzunluğunda. Superb modelinde olduğu gibi oldukça geniş bir iç mekan sunan model 7 koltuklu bir oturma düzenine sahip.

Skoda Kodiaq teknik özellileri burada, En güncel araç haberleri çek otomobil üreticisi bagaj hacmi nedir ?

En baz versiyonu 1452 kilogram ağırlığında olan araç donanım olarak ısıtmalı direksiyon sistemi, arka koltuklarda ayarlanabilir özel dijital klima sistemi, otomatik park asistanı sistemi, adaptif hız sabitleyici ve çevre görüş sistemi gibi yeni nesil lüx modern araçlarda olan donanımları bünyesinde barındırıyor

Aracın ön konsolunda kullandığı Skoda Connect yazılımını içeren yüksek çözünürlüklü 6,5 inç büyüklüğündeki ekran aznı zamanda Apple Car Play ve Android Auto gibi modern altyapıları da destekliyor.

Çek üretici Skoda yeni suv modeli Kodiaq'ı tanıttı, İşte tüm detaylarıyla yeni araç karşınızda

Motor seçenekleri olarak benzinli modeller 1.4 litre 125 hp 6 ileri manuel, 1.4 litre 150 hp 7 ileri otomatik DSG, 2.0 litre 180 hp otomatik DSG, Dizel modeller ise 2.0 TDI 140 hp 6 ileri manuel ve 2.0 TDI 190 hp 7 ileri otomatik DSG olacak. Skoda yeni Kodiaq’ın 1.6 litrelik dizel motor seçeneği hakkında bir bilgi vermedi ama ilerleyen günlerde bu seçeneğinde ekleneceğini düşünüyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.