10. Nesil Honda Civic Tanıtıldı Merak Ettiğiniz Herşey Yazımızda

Başarılı Japon üretici Honda markanın en çok merak edilen modeli Civic’in 10. neslini Antalya’da yapılan bayi toplantısında ülkemize tanıttı.

10. nesil Honda Civic teknik ve donanım özellikleri nedir?

Aracın tasarımıma uzun emek veren Honda yeni Civic’i keskin çizgiler ile daha sert bir görünüşe kavuşturmuş. Bu sertlikten nasibini farlar da almış, Ayrıca yeni Civic full LED farlarla geliyor.

Yeni Honda Civic anahtarsız giriş, çalıştırma ve kilitleme sistemi, elektronik el freni, sunroof, navigasyon sistemi, otomatik katlanan aynalar, deri koltuk döşemeleri ile dolu dolu kullanıcısına merhaba diyecek.

Yeni Honda Civic 2017 ve Civic RS Turbo tüm detaylarıyla bu yazımızda sizlerle, Güncel Otomobil Haberleri İçin Tıklayın.

Ülkemizde C sınıfında başarılı satış rakamlarına ulaşan Civic’in multimedya ekranı görüş açıları iyileştirilmiş ve parlaması engellenmiş IPS ekran teknolojisiyle gelecek.

Yeni Civic iki farklı motor seçeneği ile satışa sunulacak, İlk seçenek benzinli 1.6 litrelik 125 hp güç üreten manuel veya CVT otomatik şanzımanlı motor, Bu motoru dilerseniz LPG sistemi ile satın alabileceksiniz, Diğer motor seçeneği ise RS Turbo versiyonu için geliştirilen benzinli 1.5 litrelik tam 182 hp güç üreten motor.

Ülkemizde C segmentinde başarılı satış rakamlarına ulaşan Honda Civic'in 2017 versiyonu tanıtıldı işte karşınızda Yeni Civic ve Civic RS Turbo.
Honda Civic 2017 Hatchback RS Turbo

Direksiyon arkasındaki kulakçıklar ile CVT şanzımana müdahale edip daha hızlı vites geçişi yapabileceğiniz Civic ortalama 90 km/s hızda motor 1500 devirde dönerek yakıt tüketimine olumlu yönde katkı yapıyor.

Ses yalıtımı konusunda da tam not alan Yeni Civic iç mekanda plastik parçalar bulunsa da malzeme kalitesiyle kalite hissini bir üst noktaya taşımış gibi görünüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.